تبلیغات
آموزش . طراحی . بصیرت - محسن رضایی :سعی دارم شورای راهبردی فرهنگ و ورزش را تشكیل دهم
آموزش . طراحی . بصیرت
به جامع ترین منبع آموزش فتوشاپ خوش آمدید
Picture Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 15 خرداد 1392
تهران- محسن رضایی نامزد یازدهمین دوره ریاست جمهوری در دیدار با هنرمندان ورزشكاران گفت: سعی دارم با فعالیت كاری خود پای سیاست و امنیت را از فرهنگ وهنر و ورزش بیرون بكشم وشورای راهبردی هنر و فرهنگ ملی ایران را تشكیل دهم.

(یادتون نره تو نظر سنجی سایت شرکت کنید...)
این نامزد یازدهمین دوره ریاست جمهوری عصر روز سه شنبه در نشست خود با ورزشكاران و هنرمندان تهران داشت افزود: من بشدت به سازماندهی ونظم معتقد بوده و در اینجا به شما قول می دهم كه شورای راهبردی ملی ایران را تشكیل دهم. 
رضایی گفت: من هم امید دارم، هم برنامه دارم و هم جوانان را می شناسم و می دانم اگر این انرژی جوانان را بار دیگر آزاد كنیم، نه تنها مشكلات سر راه را بر می داریم، بلكه شكوفایی بزرگی پیش رو داریم. 
این نامزد یازدهیمن دوره ریاست جمهوری از هنرمندان و نخبگان هنر ایران تقاضا كرد تا برای رسیدن به یك پیروزی بزرگ در حوزه هنر به او یاری دهند: وی ادامه داد: پیروزی آنقدر بزرگ است كه ما را بر بلندترین قله منطقه خاورمیانه خواهد كشاند و آن مجد و عظمت و شكوه گذشته ای كه ما در فرهنگ و تمدن و اقتصاد داشتیم را دوباره احیا می كنیم. 
رضایی افزود: دومین كاری كه برای اصحاب فرهنگ و هنر و ورزش انجام خواهد داد، این است كه اقتصاد هنر، اقتصاد فرهنگ و اقتصاد ورزش را برای نخستین بار در ایران تدوین خواهم . 
وی به سومین وعده اش به هنرمندان و ورزشكاران اشاره كرد و گفت:با اعتقاد به اینكه ایران یك ایران فرهنگی است، یك ایران هنری است به شما قول می دهم كه خود من به طور دائم كارهای شما را با تشكیلات و سازماندهی پیگیری كنم. 


طبقه بندی: بصیرت، 
برچسب ها: محسن رضایی، رضایی، ریاست جمهوری، انتخابات 92، 92، حماسه سیاسی، کاندید،
ارسال توسط mmh tarrah
آرشیو مطالب
نظر سنجی
با چه نسخه ای از فتوشاپ کار میکنید ؟
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

فال حافظ.