تبلیغات
آموزش . طراحی . بصیرت - حداد عادل : کاندیداها نگویند کلید حل مشکلات اقتصادی در دست ماست
آموزش . طراحی . بصیرت
به جامع ترین منبع آموزش فتوشاپ خوش آمدید
Picture Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: درست نیست برخی از کاندیداها بر مشکلات اقتصادی پافشاری می‌کنند و مدعی اند کلید حل مشکلات اقتصادی در دست آنهاست.
خبرگزاری فارس: کاندیداها نگویند کلید حل مشکلات اقتصادی در دست ماست


(یادتون نره تو نظر سنجی سایت شرکت کنید...)

نشست مشترک جمعیت رهپویان و ایثارگران با حضور غلامعلی حدادعادل برگزار شد.

غلامعلی حدادعادل در نشست مشترک جمعیت ایثارگران و رهپویان انقلاب اسلامی ضمن تبریک به مناسبت مبعث پیامبر اکرم (ص) اظهارداشت: کمتر امری است مانند انتخابات که این‌چنین ملی باشد که آحاد مردم برای سرنوشت خود آزادانه تصمیم می‌گیرند، این معنای واقعی یک دولت سیاسی و اجتماعی است.

این نامزد ریاست‌جمهوری یازدهم افزود: من شعار دولت آینده خود را شعار «تقوا و تدبیر» انتخاب کردم؛ تقوا و تدبیر هم در مرحله انتخابات باید رعایت شود و هم بعد از انتخابات. کسی که در مرحله انتخابات نشان بدهد تقوا دارد علامتی برای او به حساب می‌آید و می‌توانیم بگوییم او بعد از انتخابات هم تقوای خود را حفظ می‌کند.

وی با تأکید براینکه مقام معظم رهبری در 14 خرداد امسال در مرقد مطهر امام راحل نکاتی را مطرح کردند که برای نامزدها ملاک و معیار خوبی است، افزود: نامزدها باید طوری حرف بزنند که آرا را جلب کنند، ولی جلب این آرا به چه قیمت و ترتیبی باید باشد. آیا این درست است که ما از هر موضوعی که می‌خواهیم حرف بزنیم انتقادی باشد و طوری صحبت کنیم که گویی هیچ حسنی در کشور ما وجود ندارد و همه چیز را سیاه جلوه دهیم و هر موضوعی را به اقتصاد ارتباط بدهیم؟

حداد عادل ادامه داد:‌ فضا را به گونه‌ای امنیتی کنیم که گویا هیچ کس در کشور جرات نفس کشیدن ندارد؟ سوال این است که آیا برای برانگیختن احساسات مردم این حق را داریم که تهمت‌ها و حرف‌های دشمنان را بر زبان جاری کنیم و هر طوری که آن‌ها می‌خواهند ما رفتار کنیم؟ آمریکا میل دارد این‌طور وانمود کند که در فشار اقتصادی ایران موفق شده است ولی ما معتقدیم آن‌ها به یک دهم آن چیزی هم که می‌خواستند نرسیدند.

رئیس مجلس هفتم یادآور شد: بعد از تمام آزمایش‌ها و بعد از به راه انداختن هشت سال جنگ تحمیلی حال به سراغ تحریم رفته‌اند، ممکن است بخواهند هشت سال هم جنگ اقتصادی را در پیش بگیرند و ما باید نشان بدهیم همان‌گونه که در جنگ هشت سال ایستاده‌ایم با اقتصاد مقاومتی هم مقابل آن‌ها می‌ایستیم و کشور را حفظ می‌کنیم و راهی غیر از این نداریم.

وی ادامه داد: دشمن روزی حاضر می‌شود سر میز مذاکره با ما بنشیند و دیپلماسی را رعایت کند که مطمئن شود ملت ما با فشار اقتصادی عقب‌نشینی نمی‌کند و جز این راهی نداریم؛ دولت باید مدیریت کند ملت هم آماده همکاری باشد و تجربه جنگ هشت ساله نشان می‌دهد که ملت ما همواره آماده همکاری است.

وی با بیان اینکه راه حل مقابله با آمریکا و فشار اقتصادی، ایستادگی و مقاومت است، اظهار داشت: ملت ما همانگونه که در جنگ تحمیلی هشت ساله مقاومت کرد، در جنگ تحمیلی اقتصادی نیز مقاومت خود را خواهد داشت و راهی غیر از این نداریم.

این نامزد ریاست جمهوری یازدهم با تاکید بر اینکه برای رسیدن به نتیجه، نیازمند مدیریت دولت و همکاری ملت هستیم، یادآور شد: در تبلیغات نباید به گونه‌ای وانمود کرد که همه دستاوردهای انقلاب اسلامی نادیده گرفته و انقلاب در فشار اقتصادی خلاصه شود چرا که انقلاب اسلامی بسیار بزرگتر از اینهاست.

حداد عادل با بیان اینکه درست نیست برخی از کاندیداها بر مشکلات اقتصادی پافشاری می‌کنند و مدعی اند کلید حل مشکلات اقتصادی در دست آنهاست، افزود: نباید گفته شود اگر من بیایم با چند روز و چند ماه این مشکل را حل می‌کنم.

این نامزد ریاست جمهوری یازدهم همچنین افزود: برای حل مشکلات اقتصادی نباید در زمین دشمن بازی کنیم بلکه باید سبک زندگی را عوض کرد. نمی‌توان به شیوه‌ای که غرب دیکته می‌کند زندگی کنیم و بعد انتظار داشته باشیم مشکلات اقتصادی حل شود.
طبقه بندی: بصیرت، 
برچسب ها: عادل، حداد عادل، ریاست جمهوری، انتخابات، انتخابات 92، کاندیدای ریاست جمهوری،
ارسال توسط mmh tarrah
آرشیو مطالب
نظر سنجی
با چه نسخه ای از فتوشاپ کار میکنید ؟
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

فال حافظ.