تبلیغات
آموزش . طراحی . بصیرت - رضایی در شهرکرد: به قدرت فکر نمی‌کنم
آموزش . طراحی . بصیرت
به جامع ترین منبع آموزش فتوشاپ خوش آمدید
Picture Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 16 خرداد 1392
کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: نباید نگران دشمن خارجی باشیم بلکه باید نگران عده‌ای عوام فریب بود که درصدد هستند با گل‌آلود کردن آب انتخابات به برخی از اهداف خود برسند.


abdolvahed mirzazadeh-4-69.JPG


(یادتون نره تو نظر سنجی سایت شرکت کنید...)

محسن رضایی در جمع مردم چهارمحال و بختیاری با تشکر از استقبال پرشور مردم ولایتمدار این استان، بر لبیک به ندای مقام معظم رهبری در راستای تحقق شعار حماسه سیاسی تاکید کرد.

وی به مشکلات اقتصادی و فرهنگی اشاره و تصریح کرد: هر چند مشکلات بزرگی در کشور ایران وجود دارد اما بزرگتر از این مشکلات شیرزنان و شیرمردانی هستند که هرگز در مقابل مشکلات قامت خم نخواهند کرد.

وی با تاکید بر میدان دادن به جوانان در عرصه‌های مختلف، اظهار کرد: چنانچه شیران زاگرس و البرز و سهند و سبلان به میدان بیایند خواهیم دید که نه تنها با تدبیر و عزت نفس تمام دنیا را خواهند گرفت بلکه جایی نیز برای جولان دشمنان باقی نخواهند گذاشت.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همچنین به حضور عشایر غیور در عرصه‌های مختلف اشاره و خاطرنشان کرد: زمانی این بزرگ مردان صدام و آمریکا را از خاک کشور بیرون راندند و اکنون نیز دوباره این بزرگ مردان ملت ایران ظاهر شده‌اند تا فقر و گرانی را از چهره مردم بزدایند.

وی سرباز نظام بودن را از افتخارات خود دانست و افزود: در کشور تا کنون 30 انتخابات صورت گرفته است این در حالی است که من تنها به دلیل احساس خطر در دو دوره در عرصه انتخابات حضور یافته‌ام.

وی تلاش دشمنان برای ضربه زدن به ایران اسلامی را یکی از دلایل احساس خطر خود برای ورود به عرصه برشمرد و گفت: هرچند دشمنان درصدد ایجاد مشکل برای ایران هستند اما با وجود مردم همیشه در صحنه ایران هرگز به اهداف شوم خود نخواهند رسید.

رضایی خاطرنشان کرد: نباید نگران دشمن خارجی بلکه باید نگران عداه‌ای عوام فریب بود که درصدد هستند با گل آلود کردن آب انتخابات به برخی از اهداف خود برسند.

وی بر لزوم هوشیاری ملت ایران تاکید و تصریح کرد: نباید از آینده کشور نگران بود؛ چراکه با وجود رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری و بصیرت ملت همیشه در صحنه و به ویژه جوانان، ایران اسلامی راه خود را باز و از مشکلات عبور می‌کند.

وی همچنین به مشکلات استان چهارمحال و بختیاری اشاره و اظهار کرد: مردم چهارمحال و بختیاری از ثروت عظیمی برخوردار اما بهره‌ای از آن ندارند؛ در کنار منبع آب و طبیعتی بکر قرار دارند اما فقر و بیکاری در این استان بیداد می‌کند.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: بر همین اساس طرحی برای استان چهارمحال و بختیاری تهیه شده که در دولت آینده با کمک مردم این استان برای برون رفت از مشکلات، به آن عمل خواهد شد.

وی توجه ویژه به کشاورزی این استان را از دیگر اقدامات اساسی و اولویت‌دار خود برشمرد و خاطرنشان کرد: برای ایجاد تحول در کشاورزی این استان نیز برنامه کارشناسی شده‌ای برای اجرا طراحی شده است.

وی یارانه سبز، ورود صنایع تبدیلی به این استان، توسعه شیلات، فراهم کردن زیرساخت های گردشگری و همچنین کسب و کارهای خانگی برای زنان استان را از دیگر برنامه‌های اجرایی خود در چهارمحال و بختیاری عنوان کرد.

رضایی گفت: هرچند شهرک‌های صنعتی در این استان وجود دارد، اما اکثر این کارخانه‌ها تعطیل است که با تامین منابع و سرمایه در گردش شهرک‌های صنعتی این استان فعال و کارگران نیز مشغول به کار خواهند شد.

وی بر ضرورت تولید علم و فناوری در چهارمحال و بختیاری تاکیدکرد و افزود: این استان از ظرفیت مطلوبی برای توسعه دانشگاه‌ها برخوردار است که می‌طلبد از این فرصت برای تقویت تولید علم و فناوری استفاده کرد.

وی با قدردانی از حضور گسترده مردم در استقبال از فرزند سرزمین مشروطه و سردار اسعد بختیاری، افزود: من در چهارمحال و بختیاری نیاز به ستاد انتخاباتی ندارم؛ چراکه خانه، خانه من است.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری همچنین بر لزوم وحدت در استان چهارمحال و بختیاری تاکید و تصریح کرد: انتظار می‌رود مردم همیشه در صحنه این استان با همدلی و وحدت حماسه‌ای را که اکنون رقم زدند به سراسر استان و کشور در راستای خلق حماسه عظیم 24 خرداد انتقال دهند.

وی با بیان این‌که «من ذره‌ای به گرفتن قدرت فکر نمی‌کنم» افزود: اقتصاد مساله اصلی امروز کشور است؛ بنابراین باید با نجابت سیاسی و تواضع در مسیر پیروزی برای رفع این مشکل گام برداشت و از گل‌آلود کردن آب انتخابات پرهیز کرد.
طبقه بندی: بصیرت، 
برچسب ها: رضایی، محسن رضایی، انتخابات 92، یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، رئیس جمهور،
ارسال توسط mmh tarrah
آرشیو مطالب
نظر سنجی
با چه نسخه ای از فتوشاپ کار میکنید ؟
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

فال حافظ.