تبلیغات
آموزش . طراحی . بصیرت - حمایت خانواده شهید احمدی روشن از دكتر جلیلی
آموزش . طراحی . بصیرت
به جامع ترین منبع آموزش فتوشاپ خوش آمدید
Picture Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 22 خرداد 1392
وادادگان حقوق هسته‌ای با جعل تاریخ از تصاویر شهدای این عرصه در مستند خود سوءاستفاده می‌كنند!
همسر دانشمند هسته‌ای شهید مصطفی احمدی روشن با بیان اینكه متاسفانه عده‌ای با سوء استفاده از تصاویر شهدای هسته‌ای و جعل تاریخ، شعور جمعی را به سخره گرفته اند، گفت: بنده به عنوان همسر یکی از شهدای هسته‌ای و شاهد عینی این موضوع هستم که دانشمندان هسته‌ای ما در زمان تعلیق چه فشارهایی را تحمل كردند.

(یادتون نره تو نظر سنجی سایت شرکت کنید...)

خانم فاطمه بلوری کاشانی همسر شهید مصطفی احمدی روشن كه به نمایندگی از خانواده این دانشمند هسته‌ای در جمع بانوان دانشجوی حامی گفتمان انقلاب اسلامی سخن می‌گفت، با  ابراز خرسندی از بصیرت و آگاهی جوانان که ادامه دهنده راه شهدا و استقامت در راه آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند، اظهار داشت: متاسفانه عده‌ای با سوء استفاده از تصاویر شهدای هسته‌ای و جعل تاریخ، شعور جمعی را به سخره گرفته‌اند.

وی اظهار داشت: بنده به عنوان همسر یکی از شهدای هسته‌ای و شاهد عینی این موضوع هستم که دانشمندان هسته‌ای ما در زمان تعلیق چه فشارهایی را تحمل كردند.

همسر شهید احمدی روشن با تاكید بر اینكه تاریخ درباره وادادگی این اشخاص در برابر حق مسلم ملت قضاوت می‌كند، افزود: مسئولین وقت در دفاع از حق مسلم ملت ایران با مصلحت اندیشی‌هایی که متاسفانه امروز نیزدر گفتمان برخی شاهد تکرار آن هستیم، کوتاهی كردند و رشد علمی ما را با عدم ایستادگی در مهمترین عرصه‌های سیاست خارجی متزلزل كردند.

وی با بیان اینكه این افراد چگونه جرات می‌کنند که تمام این موفقیت‌ها را به نفع خود مصادره كنند، اظهار داشت: این افراد كسانی هستند كه با سران فتنه و خواصی که در حساس‌ترین برهه انقلاب سکوت محض اختیار كرده و بر خلاف مواضع مقام معظم رهبری که سکان‌دار این انقلاب است، عمل كردند، نشستند و منتسب كردن خود به این جریانات را افتخار دانسته و در کنار آن از تصاویر شهدای هسته‌ای نیز سوء استفاده كردند.

به گفته خانم بلوری كاشانی، این افراد از این  موضوع غافلند که ملت بصیر ایران امروز هوشیارتر و آگاه‌تر از دیروز بوده و بحمدالله بر مسیر مقاومت و گفتمان انقلاب اسلامی بیش از پیش پایدارند.

همسر شهید احمدی روشن در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان در خصوص اینکه آیا علت حضور و حمایت شما از آقای دکتر جلیلی، صرفا مواضع قدرتمند وی در بحث انرژی هسته‌ای است، گفت: اتخاذ مواضع قدرتمند یکی از علت‌هاست اما دلیل مهم‌تر این است که کسی که در مسئله مهمی مثل حق مسلم ملت ایران در استفاده صلح آمیز از انرژی هسته‌ای در مقابل سردمداران غربی مقاومت می‌كند، در همه مسائلی که به عزت و سربلندی ایران اسلامی می‌انجامد نیز اهل مقاومت و مجری گفتمان انقلاب اسلامی  خواهد بود.

وی تصریح كرد: این همان نکته مهمی است که مقام معظم رهبری در فرمایشات اخیرشان بارها بر آن تاکید كرده‌اند که معیار اصلى این است که کسانى سر کار بیایند که همت‌شان بر حفظ عزت و حرکت کشور در جهت هدف‌هاى انقلاب باشد،  كسانى سر کار بیایند که مصداق: «انّ الّذین قالوا ربّنا اللّه ثمّ استقاموا» باشند؛ اهل استقامت، اهل ایستادگى باشند؛ زرهى پولادین از یاد خدا و از توکل به خدا بر تن خودشان بپوشند و وارد میدان شوند.
طبقه بندی: بصیرت، 
برچسب ها: شهید احمدی روشن، خانواده احمدی روشن، شهید هسته ای، سعید جلیلی، جلیلی، انتخابات، رئیس جمهور،
ارسال توسط mmh tarrah
آرشیو مطالب
نظر سنجی
با چه نسخه ای از فتوشاپ کار میکنید ؟
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

فال حافظ.